+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË RRUGËN B

€ 350.00 / muaj
 • ID: 38153
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Rruga B
 • Sipërfaqe: 70 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 5
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 1+1 në Rrugen B, me kushte shumë te mira banimi. Banesa ndodhet tek Five Star, ka nje siperfaqe prej 70m2 dhe gjendet ne katin e 5-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon |