+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË BREGUN E DIELLIT

€ 270.00 / muaj
  • ID: 59261
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Bregu i diellit
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 1+1 në Bregun e Diellit, me kushte shum te mira banimi. Banesa gjendet tek banesa e standardit, afër Royal Mall, është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Korridor |