+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË RRUGËN B

€ 65,000.00
 • ID: 68196
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për SHITJE
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Rruga B
 • Sipërfaqe: 59 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 8
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per shitje banesë 1+1 ne Rrugën B. Banesa gjendet ne Kompleksin Lin, Rr.Ndue Përlleshi mbrapa Royal Mall, ka nje siperfaqe prej 59m2 dhe gjendet ne katin e 8-të.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Korridor |