+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË RRUGËN B

€ 400.00 / muaj
 • ID: 69545
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Rruga B
 • Sipërfaqe: 93 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 2
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 2+1 në Rrugën B, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet mbrapa Royal Mall, afër furres Epoka 2, ka nje siperfaqe prej 93m2 dhe gjendet ne katin e 2-të, është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Ne qmim përfshihet dhe garazha si dhe shpenzimet e ujit dhe mbeturinat.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo |