+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË RRUGËN C

€ 300.00 / muaj
  • ID: 39509
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Rruga C
  • Sipërfaqe: 50 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 1+1 në Rrugën C, me kushte shumë te mira banimi. Banesa ka nje siperfaqe prej 50m², tërësisht e mobiluar dhe shumë moderne, me mobilie të kombinuara dhe të veçanta, e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Depo | Ballkon | Garazh |