+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË BREGUN E DIELLIT

€ 330.00 / muaj
 • ID: 43023
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Bregu i diellit
 • Sipërfaqe: 60 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 1+1 në Bregun e Diellit,me kushte shumë te mira banimi. Banesa ndodhet tek Sunnyhill caffe, ka nje siperfaqe prej 60m2 dhe ndodhet ne katin e parë, është e kompletuar me te gjitha mobiliet dhe e gatshme per banim.

Rednitja: Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon |