+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË RRUGEN C

€ 300.00 / muaj
 • ID: 67018
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Rruga C
 • Sipërfaqe: 56 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 6
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 1+1 në Rrugen C, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne kompleksin e Tregtis, ka nje siperfaqe prej 56m2 dhe gjendet ne katin e 6-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo |