+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË BREGUN E DIELLIT

€ 330.00 / muaj
 • ID: 73418
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Bregu i diellit
 • Sipërfaqe: 55 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 8
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 1+1 në Bregun e Diellit, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne kompleksin Lin Projekt, afër furres Epoka, ka nje siperfaqe prej 55m2 dhe gjendet ne katin e 8-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Posedon dhe parkingun per vetura.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo |