+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË TOKBASHQE

€ 200.00 / muaj
 • ID: 35178
 • Prona: Banesë , Hapsirë Afariste, Zyre, Lokale
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Tokbashqe
 • Sipërfaqe: 34 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 5
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 1+1 në Tokbashqe, me kushte shumë te mira banimi. Banesa ka nje siperfaqe prej 34m2 dhe gjendet ne katin e 5-të, me ashensor, banesa është e mobiluar komplet ne kushte te mira banimi.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon |