+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË TOKBASHQE

€ 200.00 / muaj
 • ID: 24395
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Tokbashqe
 • Sipërfaqe: 36 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 5
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 1+1 në Tokbashqe, është vetem nje ndertesë dhe është shumë e qetë. Ndertesa ka parking te rrethuar dhe ka perpara fushë tenisi dhe basketbollit. Banesa gjendet ne katin e 5-të dhe ka ashensor, është e mobiluar komplet e gatshme per banim.

Renditja: Sallon | Kuzhinë | Dhoma gjumi| Banjo | Koridor | Ballkon |