+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË TOPHANE

€ 300.00 / muaj
  • ID: 30074
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Tophane
  • Sipërfaqe: 75 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 1+1 në Tophane. Banesa ndodhet afër Kolegjit “Riinvest”, me siperfaqe prej 75 m², është e mobiluar në tërësi dhe ka kushte të mira banimi.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon |