+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË TOPHANE

€ 57,000.00
 • ID: 54367
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për SHITJE
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Tophane
 • Sipërfaqe: 50 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 11
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për shitje banesë në Tophane, me kushte shum te mira banimi. Banesa gjendet ne kompleksin Premtimi Construction, përball cigllanes. Ka nje siperfaqe prej 50m2 dhe gjendet ne katin e 11-të (ka ashesorin funksional), sistemin e ngrohjes e ka me rrym.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | banjo | Ballkon |