+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË TOPHANE

€ 300.00 / muaj
 • ID: 56657
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Tophane
 • Sipërfaqe: 60 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 8
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet banesë per qira në lagjen Tophane, tek Teleperformanca. Objekti është i ri,i sapo ndërtuar.Banesa ka hapsirë prej 60m2, dhe gjendet ne katin e 8-të, Posedon dy ashensor funksional. E gjithë hapsira ka ngrohje në dysheme.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon |