+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË TOPHANE

€ 71,500.00
  • ID: 71930
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për SHITJE
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Tophane
  • Sipërfaqe: 55 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per shitje banesë 1+1 në Tophane. Banesa ka nje siperfaqe prej 55m2, është në proces të ndërtimit dhe pritet të përfundohet në fund të vitit 2023. Gjendet në një pozicion shumë të mirë, shumë afër me të gjitha pikat kryesore në qytet dhe afër qendrës së qytetit.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Ballkon |