+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË TOPHANE

€ 230.00 / muaj
 • ID: 74655
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Tophane
 • Sipërfaqe: 45 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 9
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 1+1 në Tophane, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek bahollt, ka nje siperfaqe prej 45m2 dhe gjendet ne katin e 9-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo |