+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË TOPHANE

€ 350.00 / muaj
  • ID: 83874
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Tophane
  • Sipërfaqe: 76 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 1+1 në Tophane, me kushte shumë te mira banimi. Banesa ka nje siperfaqe prej 76m2, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Posedon dhe parking per vetura.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo |