+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË ULPIANË

€ 280.00 / muaj
  • ID: 53349
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Ulpiana
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet banesë per Qira 1+1 ne Ulpianë. Banesa gjendet mprapa AAK-së, përball furres Ulpiana, është e mobiluar dhe e gatshme per banim, sistemin e ngrohjes e ka nga Termokos.

Renditja: Sallon | Kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Koridor | Ballkon |