+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË ULPIANË

€ 280.00 / muaj
  • ID: 26645
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Ulpiana
  • Sipërfaqe: 50 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohen për Qira Banesë 1+1 në Ulpianë. Banesa ka nje siperfaqe prej 50m2 , është e mobiluar komplet me një pamje të bukur dhe kushte të mira banimi.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Ballkon |