+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË ULPIANË

€ 97,000.00
 • ID: 64757
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për SHITJE
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Ulpiana
 • Sipërfaqe: 44 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet banesë 1+1 për shitje në Ulpianë. Banesa gjendet ne Rr.”Hakif Zejnullahu”, mbrapa restaurant “Symphony”, ka nje siperfaqe prej 44m2 dhe gjendet ne katin e parë, Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Korridor |