+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË ULPIANË

€ 95,000.00
 • ID: 76179
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për SHITJE
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Ulpiana
 • Sipërfaqe: 50 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 5
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Shitje banesë 1+1 në Ulpianë, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet mbrapa kafes “Radio Lounge Bar”, ka nje siperfaqe prej 50m2 dhe gjendet ne katin e 5-të, e mobiluar dhe e gatshme per banim. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Ballkon |