+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË ULPIANË

€ 250.00 / muaj
  • ID: 84733
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Ulpiana
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Kati: 5
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 1+1 në Ulpianë, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjedet afër selisë se AAK-së, tek Comodita, ndodhet ne katin e 5-të e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo |