+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË ULPIANË

€ 300.00 / muaj
  • ID: 33428
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Ulpiana
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Kati: 3
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet banese per qira 1+1 ne Ulpiane, gjendet ne katin e trete, eshte e kompletuar me te gjitha mobiliet dhe paisjet e nevojshme, e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhine | Dhome gjumi | Banjo | Koridor | Ballkon |