+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË ULPIANË

€ 250.00 / muaj
 • ID: 36891
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Ulpiana
 • Sipërfaqe: 50 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 4
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 1+1 ne Ulpianë, me kushte te mira banimi, e gatshme per banim. Banesa ka nje siperfaqe prej 50m2 dhe gjendet ne katin e 4-të, ka lokacionin afer kishes katolike qe lidh te gjitha pjeset e qytetit.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon |