+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 0+1 NË ULPIANË

€ 200.00 / muaj
  • ID: 39096
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Ulpiana
  • Sipërfaqe: 30 m²
  • Banjo: 1
  • Kati: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë e tipit gasonjere ne Ulpianë. Banesa ndodhet përballë Soliterave , ka nje siperfaqe prej 30m2 dhe gjendet ne katin e parë, është e mobiluar teresisht e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Banjo |