+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË ULPIANË

€ 330.00 / muaj
  • ID: 43817
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Ulpiana
  • Sipërfaqe: 70 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet banesë per qira në Ulpianë, me kushte shumë te mira banimi. Banesa posedon siperfaqe prej 70m2, është e mobiluar dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Ballkon |