+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË VETERNIK

€ 65,000.00
  • ID: 71948
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për SHITJE
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Veternik
  • Sipërfaqe: 54.19 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Shitje banesë 1+1 në veternik, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet përball Albi Mall, ka nje siperfaqe prej 54.19m2, është ndertim i ri dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon |