+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË VETERNIK

€ 350.00 / muaj
  • ID: 82225
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Veternik
  • Sipërfaqe: 62 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 1+1 në Veternik, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet në kompleksin “Delta Invest Group”, përball Gjykatës së Apelit, ka nje siperfaqe prej 62m2 dhe mund te shfrytëzohet per banim ose zyre.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Ballkon |