+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË TASLIXHE

€ 250.00 / muaj
  • ID: 68788
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Taslixhe
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 1+1 në Taslixhe, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet afër domit te pleqeve, është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Rendijta : Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | korridor |