+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 TE 4 LLULLAT

€ 450.00 / muaj
 • ID: 79862
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: 4 Llullat
 • Sipërfaqe: 60 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 3
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 1+1 te 4 Llullat, me kushte shumë te mira. Banesa ka nje siperfaqe prej 60m2 dhe ndodhet ne katin e 3-të, është gjysmë e mobiluar dhe mund te mobilohet komplet me kërkes te klientit.

Renditja : Sallon me kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo |