+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 TE PARKU I QYTETIT

€ 330.00 / muaj
 • ID: 37657
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Parku i Qytetit
 • Sipërfaqe: 51 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 3
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 1+1 te Parku i Qytetit, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet në Rr.”Gustav Majer”, ka nje siperfaqe prej  51m2 dhe ndodhet në katin e 3-të, e mobiluar dhe është e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon |