+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 TE PARKU I QYTETIT

€ 250.00 / muaj
  • ID: 85629
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Parku i Qytetit
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira banesë 1+1 te parku i qytetit, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek Shkolla Elena Gjika, e mobiluar komplet dhe  e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë |  Dhomë Gjumi | Banjo | Ballkon |