+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 TE PRISHTINA E RE

€ 280.00 / muaj
 • ID: 65634
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Prishtina e Re
 • Sipërfaqe: 65 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 2
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 1+1 te Prishtina e Re. Banesa gjendet ne Rr.Behar Begolli, mbrapa Spitalit Amerikan, ka nje siperfaqe prej 65m2 dhe gjendet ne katin e 2-të, e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon | Korridor | Depo |