+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË LAGJEN PRISHTINA E RE

€ 320.00 / muaj
 • ID: 50112
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Prishtina e Re
 • Sipërfaqe: 65 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 3
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 1+1 në Lagjen Prishtina e Re. Banesa ndodhet tek Berisha group, perball restaurant Castle, ka nje siperfaqe prej 65m2 dhe gjendet ne katin e 3-të, është e mobiluar komplet kushte te mira banimi.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon |