+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 TE QAFA

€ 280.00 / muaj
  • ID: 48931
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Qafa
  • Sipërfaqe: 65 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 1+1 te Qafa, me kushte shumë te mira banimi. Banesa posedon nje siperfaqe prej 65m2, është tërësisht e mobiluar dhe e renovuar, posedon të gjitha paisjet e nevojshme. Sistemin e ngrohjes a ka me Termokos.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon |