+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 TE QAFA

€ 280.00 / muaj
 • ID: 59701
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Qafa
 • Sipërfaqe: 52 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 3
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 1+1 te Qafa. Banesa posedon nje siperfaqe prej 52m2 dhe gjendet ne katin e 3-të, është e mobiluar me të gjitha pajisjet e nevojshme për jetesë. Ne qmim perfshihen dhe shpenzimet e Ujit dhe Mbeturinave.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon |