+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 TE QAFA

€ 350.00 / muaj
 • ID: 64402
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Qafa
 • Sipërfaqe: 70 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 6
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banese 1+1 ne Qafa, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet përballë pompes benzines IP, ka nje siperfaqe prej 70m2 dhe gjendet ne katin e 6-të, posedon ashensorin, e mobiluar komplet e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Korridor | Ballkon |