+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 TE QAFA

€ 450.00 / muaj
 • ID: 73553
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Qafa
 • Sipërfaqe: 70 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet Per Qira banesë 1+1 Te Qafa, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne Rr.”Fehmi Agani”, tek Kafet e Vogla, ka nje siperfaqe prej 70m2 dhe ndodhet ne katin e parë, është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.

Renditja : Sallon | Kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Korridor |