+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË QENDËR

€ 270.00 / muaj
pronari.com 📲 046336699
  • ID: 15590
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Qendra
  • Sipërfaqe: 87 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 2+1 në Qendër, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet afër Gjimanzit ‘Ahmet Gashi’, ose ish shkollës Teknike, është e mobiluar dhe ka të gjitha elementet e nevojshme.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Korridor | Ballkon | Depo |