+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË AKTASH

€ 500.00 / muaj
 • ID: 52050
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Aktash
 • Sipërfaqe: 70 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 6
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 2+1 në Aktash, me kushte shumë te mira banimi. Banesa ndodhet në kompleksin “Rezidenca e Mbretereshes”, ka nje siperfaqe prej 70m2 dhe ndodhet ne katin e 6-të, është e mobiluar komplet me mobilje të reja, kuzhinë moderne me të gjitha pajisjet funksionale.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Depo | Ballkon |