+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË AKTASH

€ 600.00 / muaj
  • ID: 71842
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Aktash
  • Sipërfaqe: 98 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 2+1 në Aktash, me kushte shumë te mira per banim. Banesa gjendet ne kompleksin Pika 4, Rr.Gazmend Zajmi, ka nje siperfaqe prej 98m2, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Korridr | Ballkon |