+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË AKTASH

Me marrëveshje
  • ID: 72142
  • Prona: Banesë
  • Oferta: ☆ , për SHITJE
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Aktash
  • Sipërfaqe: 92.6 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per shitje banesë 2+1 në Aktash, me kushte shumë te mira. Banesa gjendetn ne Rr.Lord Bajron, ka nje siperfaqe prej 92.6m2 dhe per momentin është duke u perdorur per zyre.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | Depo | Garazhd |