+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË AKTASH

€ 450.00 / muaj
  • ID: 85376
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Aktash
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • Kati: 9
  • 📲: 0463366996

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 2+1 në Aktash, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek Extrem Pizza, ndodhet ne katin e 9-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo |