+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË AKTASH

€ 600.00 / muaj
 • ID: 25988
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Aktash
 • Sipërfaqe: 90 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Kati: 4
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohen për Qira Banesë 2+1 në Aktash, ndodhet perball shkolles Naim Frasheri, rruga Arkitekt Karl Gega, 200m larg nga Ministria e Arsimit, afer kompleksi Konak, InOn, banesa ka nje siperfaqe prej 90m2 dhe ndodhet ne katin e 4-të, e mobiluar komplet. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos, posedon dhe garazhd per veturë.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhomë Gjumi | 2 Banjo | Ballkon |