+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË AKTASH

€ 200.00 / muaj
  • ID: 22538
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Aktash
  • Sipërfaqe: 90 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 2+1 në Aktash. Banesa gjendet  te permendorja e Enver Malokut, është e mobiluar me kushte të mira dhe e gatshme per banim, ka sipërfaqe 90m2, dhe posedon nxemjen qendrore me termokos.

Renditja: Sallon me Kuzhinë |2 Dhoma gjumi | Banjo | Ballkon |