+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË ARBERI (DRAGODAN)

€ 800.00 / muaj
  • ID: 85717
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Arbëria (Dragodan)
  • Sipërfaqe: 96 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 2+1 në Arberi (Dragodan) , me kushte shumë te mira banimi , e mobiluar dhe e gatshme per banim, banesa gjendet ne Arberi afer Sach Caffe ka një sipërfaqe prej 96m2.
Renditja : Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon |