+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË ARBËRI(DRAGODAN)

Me marrëveshje
 • ID: 78070
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Arbëria (Dragodan)
 • Sipërfaqe: 93 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 2
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 2+1 në Arbëri(Dragodan), me kushte shumë te mira. Banesa gjendet afër MiniMax, ka nje siperfaqe prej 93m2 dhe ndodhet ne katin e 2-të, është gjysmë e mobiluar, posedon dhe parkingun per vetura.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Korridor | 2 Ballkona |