+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË ARBËRI(DRAGODAN)

€ 450.00 / muaj
 • ID: 86032
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Arbëria (Dragodan)
 • Sipërfaqe: 90 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 2
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 2+1 Arberi(Dragodan) , Banesa gjendet përballë MiniMax rreth rruges  me kushte shumë te mira banimi. Banesa ka nje siperfaqe prej 90m2, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.
Renditja : Sallon me Kuzhinë |2 Dhoma Gjumi | Banjo |