+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË ARBËRI(DRAGODAN)

€ 450.00 / muaj
 • ID: 30352
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Arbëria (Dragodan)
 • Sipërfaqe: 88 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 2
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 2+1 në Arbëri(Dragodan), me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne kompleksin “Dumnica Group”, ka nje siperfaqe prej 88m2 dhe ndodhet ne katin e 2-të, është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Ballkon |