+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË ARBËRI(DRAGODAN)

€ 330.00 / muaj
  • ID: 31193
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Arbëria (Dragodan)
  • Sipërfaqe: 96 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 2+1 në Arbëri(Dragodan). Banesa ndodhet ne Rr.Eduard Lir (afër ambasades Ruse), ka 96m2 dhe gjendet ne katin përdhese, posedon parking, e mobiluar komplet e gatshme per banim.

Renditja: Sallon | Kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Koridor | Ballkon |