+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË ARBËRI(DRAGODAN)

€ 500.00 / muaj
 • ID: 35071
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Arbëria (Dragodan)
 • Sipërfaqe: 88 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 2
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 2+1 në Arberi(Dragodan),ndodhet mbi Fresco, perballe i ka: Fivestars dhe Sachcafe ka siperfaqe 88m2, gjendet ne katin e 2-të, e mobiluar komplet me kushte shumë te mira e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kushinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Wc | Depo | Ballkon |